Ei leidnud sobivaid tulemusi. Proovi otsida üldisema märksõna järgi.

Tooted lisatud ostukorvi!

Tootegrupid

Uudised

Firmast

Tänapäevane kodu on isikupärane ja õdus. Ei midagi üleliigset, ei midagi juhuslikku. Olgu siis kõne all moodne funktsionaalsus või retrohõnguline luksus.

 deko.ee veebipood tegeleb mööbli, vannitoasisustuse, sanitaartehnika ja köögivalamute müügiga. Lisaks pakume mitmesuguseid dekoratiivseid sisustusaksessuaare ja aktsentmööblit, mis muudavad teie kodu veelgi omanäolisemaks ja hubasemaks.

Meie jaoks on tähtis olla kursis sisustusmaailma kõige uuemate suundadega ja vastavalt sellele täiendame pidevalt oma kaubavalikut.

Oma eri riikides asuvaid koostööpartnereid oleme valinud hoolikalt ning eelistame alati väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega tootjaid. Meie tarnijate hulgas on esindatud näiteks sellised kvaliteetsed kaubamärgid nagu Creavit, Kerasan, Porta&Bini, Zuiver, Dutchbone, Bold Monkey.

 

Kuna ostame oma kaubad otse tootjatelt, saame pakkuda konkurentidest soodsamaid hindu. Iga kuu teeme ka eripakkumisi, kus mitmed meie tooted on tavahinnast kuni 70% odavamad.

Kõige värskemate pakkumistega teid kursis meie uudiskiri ja deko.ee Facebooki leht.

 

Suurem osa tootevalikust on kohe laos saadaval. Tellimuste puhul on tarneaeg alates 14 päevast. Kõigil toodetel on vähemalt 2-aastane, osal toodetel kuni 10-aastane garantii. 

Lisaküsimuste korral pöördu meie tiimi poole telefonitsi või meilitsi või külasta meie salongi.

Juulis on salong avatud eelneval kokkuleppel. info@deko.ee