Ei leidnud sobivaid tulemusi. Proovi otsida üldisema märksõna järgi.

Tooted lisatud ostukorvi!
Põhjaventiil ilma ülevooluta valamule 5/4“, (H) 30-45 mm, kroom Põhjaventiil ilma ülevooluta valamule 5/4“, (H) 30-45 mm, kroom Põhjaventiil ilma ülevooluta valamule 5/4“, (H) 30-45 mm, kroom

Põhjaventiil ilma ülevooluta valamule 5/4“, (H) 30-45 mm, kroom

147.545.5

SAPHO

tk

2-4 nädalat / weeks

Tellimisel

25,86 €

32,33 €

111,48 €/Kg 89,19 €/Kg

  • Sisemise võrgu diameeter: 32 mm
  • Kõrgus: 30-45 mm

  Moodulsüsteem TREOS võimaldab teil luua oma ideede järgi originaalse vannitoa interjööri. Põhielemendid annavad inspiratsiooni unikaalse komplekti loomingulisele kujundamisele vastavalt konkreetsetele vajadustele. Inspiratsiooni saamiseks oleme ette valmistanud mitu komplekti, vali lihtsalt plaadi ja kappide värv. Kombineerige laia värvide valikut või puidust kaunistusi vastavalt näidistele. Vabastage oma kujutlusvõime!
  Sahtlikapid on käepidemeta, varustatud BLUM®-avamissüsteemiga, mis töötab TIP-ON BLUMOTION põhimõttel. See süsteem on suurepärane kombinatsioon mehaanilise TIP-ON avamismeetodi ja BLUMOTION summutuse eelistest. Sahtlid avatanevad vajutades, TIP-ON sujuva sulgemise aktiveerimiseks vajutate tugevamini ja BLUMOTION tagab pehme ja vaikse sulgumise.
  Pakume mööblit standardina neljas värvivalikus. Valikus on Rockstone või plaadile toetuvad valamud. Sarja saab täiendada ESPACE kappidega, millel on BLUM hinged ja TIP-ON süsteem. Mõnda ESPACE kappi saab osta koos pestava riidest pesukorviga, millel on takjapael või sisemine sahtel.
  Teisi värvivariante saab tellida vastavalt värviproovidele ja sisedisainile.

  Examples of reports:

 • Materjal Messing
  Stiil Moodne
  Värv Kroom
  Kaal kg 0.29

Osta juurde: