Nothing matches your search. Check the spelling or try a broader search term.

Products added to your shopping cart!

Categories

Newsletter nr 2

Newsletter nr 2

Dekovabrik

- teistmoodi sisustuspood

 

Ei näe korralikult? Vaata veebis!

ROHKEM KUI TUHAT SÕNA:
FERROLUCE RETRO

Itaalia perefirma Ferroluce toodab unikaalseid käsitöövalgusteid, millest igaüks ütleb omaniku maitse kohta rohkem kui tuhat sõna. Uus sari Retro toob trendikate ja retrohõnguliste valgustitega ruumi stiilse ja elegantse atmosfääri.  
Kaasaegsed viimistlustehnikad annavad igale valgustile stiilselt kulunud väljanägemise.
Vaata e-poes
Elegantne kuid diskreetne vorm ei domineeri, vaid on loodud ümbritsevat retro-hõngu väärikalt rõhutama. 
Telli nüüd
Meisterlik ja kompromissitu kästiöö teeb iga Ferroluce valgusti unikaalseks ja kordumatuks.
Osta kohe
 

INSPIREERITUD KLASSIKUTEST:
DUTCH MASTERS

See kollektsioon on inspiratsiooni ammutanud Amsterdami Riikliku Kunstimuuseumi kuulsatest meistritöödest. Dutch Mastersi kollektsiooni lopsakad kujundid heidavad kinda tumedamale ruumile, luues ööpimedale taustale söaka värvidemängu retrohõngulistest halltoonidest, sügavpunasest ja kreemjast. 
Meistrite tööde põhjal on seinakatted loonud teine Hollandi meister, sedapuhku 21. sajandist - hinnatud ruumikunstnik seinakattedisainer Katarina Stupavska. "Seinakatete loomisel võlub mind, et nad saab panna lugu rääkima. Iga tunde, iga eesmärgi jaoks saab luua oma pildi." Koos Dutch Mastersiga teed ka enda seinast meistriteose! 
Romantiline tulbimotiiv pärineb kuulsa Hans Bollongieri natüürmordilt "Vaikelu lilledega" (1639).
Värviküllane vanik pärineb Jan Philip van Thieleni maalilt "Lillevanik Flora büsti ümber" (1665).
Tutvu Dutch Mastersi tapeetide kollektsiooniga siin
Kõiki Dutch Mastersi sarja seinakatteid saad osta Dekovabriku kauplusest. 
 

KÕRGTEHNOLOOGILINE POLYSAN

Euroopa ühe tähelepanuväärseima vannitootja, Polysani tootevaliku kõrval paistavad konkureerivad massaaživannid muhedate retro-toodetena. 

Ultraväikesed düüsid lubavad tavalise 6-8 seljadüüsi asemel masseerida inimest lausa 23 punktist. Õhkmassaaž toimub ilma metalldüüsideta vanni põhjas, ka veealune valgustus on lahendatud kaasaegseima LED-tehnoloogiaga, ilma valgusteid vanni pinna sisse süvistamata. Enamikule Polysani vannidest saab valida viie kvaliteetse massaažisüsteemi vahel. 
Polysan pakub nii liht- kui massaaživanne väga erinevas vormis. Tootevalikus on sirgjoonelised, tilgakujulised, erikujulised, eraldiseisvad vannid ning nurgavannid, mille seast leiab sobiva ka kõige keerulisema kujuga ruumi. Polysani vannide valikus on 80 erinevat mudelit, koos erinevate mõõtudega koosneb valik juba enam kui 120 variandist. Lisaks on valikus ka massaažipaneelid, dušialused ja -kabiinid. 
Kõrgekvaliteediline valuakrüül Inglise tootjalt Lucite tagab suure pinnakõvaduse, mehaanilise tugevuse ja vastupidavuse keemilisele töötlusele (sh puhastusvahenditele). Seetõttu sobivad Polysani tooted ühtmoodi nii koju kui üldkasutatavatesse ruumidesse, sealhulgas hotellidesse. 

Tutvu kogu Polysani vannide valikuga tootja kodulehel!
Näidistega tutvuda ja Polysani vanni tellida saad Dekovabriku kaupluses.

Comments